Látogatóink  

Jelenleg 83 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

   

Keresés  


   

Levelész-Matekész

Levelész-Matekész

 

Minden évben meghirdeti a kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Szakgimnázium a háromfordulós „LEVELÉSZ – MATEKÉSZ” elnevezésű matematika versenyt, amelyen a hatodik, hetedik és nyolcadik évfolyamosok vehetnek részt. A verseny első két fordulója levelezős, amelyet otthon oldanak meg a tanulók. A harmadik fordulót tanítványaink 2017. január 9-én írták meg Kiskőrösön. Diákjaink ügyesen szerepeltek. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2017. február 2-án került sor, amely a Petőfi Múzeumban volt.

 

A diákjaink közül Kristály Kamilla hatodik évfolyamos tanulót hívták meg rá, aki negyedik lett évfolyamában. Jutalmát ott vehette át személyesen.

Gratulálunk Neki!

További eredményes versenyzést!

Beszedics Zoltánné

felkészítő tanár

     
   
© Akasztói Általános Iskola